Wycieczka do Wrocławia

8 czerwca klasy VI a, V a i V b uczestniczyły w wycieczce do Wrocławia.  Uczniowie oglądali zabytki Starego Miasta. Zwiedzili Ostrów Tumski. Słuchając przewodnika i jego legend związanych z historią miasta, rozglądali się w poszukiwaniu wrocławskich krasnali. Jednak największe wrażenie zrobiło na wszystkich Afrykarium, w którym dzieci mogły zobaczyć oceanarium. Widok niezwykłego podwodnego świata, na długo zostanie w pamięci uczestników wycieczki. We wrocławskim ZOO mogliśmy również obejrzeć manaty, lemury, pingwiny, lwy, słonie i wiele innych urokliwych zwierząt. Postój na placu zabaw w drodze powrotnej okazał się być także okazją do fantastycznej zabawy. Wycieczka była bardzo udana, a uczniowie już snują plany, gdzie wybiorą się na wycieczkę w przyszłym roku szkolnym.