III miejsce w konkursie na małe formy teatralne pod hasłem ,,Młodość bez uzależnień i przemocy"

22 czerwca w Urzędzie Miasta Częstochowa miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na Małe Formy Teatralne pod hasłem  ,,Młodość bez uzależnień i przemocy'', którego organizatorem był Prezydent Miasta Częstochowa Pan Krzysztof Matyjaszczyk oraz Urząd Miasta Częstochowa. W tym uroczystym wydarzeniu brali udział reprezentanci naszej szkoły uczniowie klasy V c, VII a oraz VII b, którzy swoimi zdolnościami aktorskimi przyczynili się do dużego sukcesu jakim jest zajęcie III miejsca w konkursie na Małe Formy Teatralne pod hasłem  ,,Młodość bez uzależnień i przemocy'' w kategorii szkół podstawowych. Cieszymy się ogromnie, składamy serdeczne gratulacje naszym uczniom, a także opiekunom tego projektu!

Relacja z wydarzenia również dostępna na stronie internetowej Urzędu Miasta Częstochowa

Zapraszamy do obejrzenia filmu nagrodzonego w konkursie!