Wycieczka klas piątych

W dniach 6-7 czerwca klasa 5a i 5b wybrały się wspólnie na wycieczkę do Biskupic, gdzie znajdowało się urokliwe Sokole Ranczo. Na terenie agroturystyki poza pięknymi widokami na Sokole Góry można było podziwiać stajnie koni, zagrodę zwierząt, w której były między innymi, króliki, kozy i gołębie. Korzystając z uroków okolicy uczniowe pod opieką nauczycieli brali udział w Questach- wyprawy odkrywców, które dotyczyły ciekawostek o pobliskich Sokolich Górach. Po ukończonych rajdach był czas na wspólną integrację obu klas podczas ogniska. Drugiego dnia wycieczki zaplanowany był spacer do Olsztyna, choć dystans wydawał się spory udało się dojść do celu, gdzie dzieci miały czas na odpoczynek i coś słodkiego. Poza spacerami dzieci chętnie uczestniczyły również w rozgrywkach międzyklasowych w przeciąganiu liny, odbywały się także zacięte mecze w takich dyscyplinach jak siatkówka, tenis stołowy, piłka nożna czy badminton. Śmiało można przyznać, że była to udana wycieczka i wszyscy zadowoleni wrócili do domu!