XXV Jubileuszowy Rajd Parasolowy

18 listopada 2023 r. grupa uczniów pod opieką pani Agnieszki Rabendy-Luto i pana Sebastiana Panowicza wzięła udział w XXV Jubileuszowym Rajdzie Parasolowym.

Do przejścia była trasa z Wancerzowa do Witkowic przez Cegielnię, Latosówkę i Przybyłów. Na trasie można było zobaczyć ciekawe miejsca, wśród nich bunkier z czasów II Wojny Światowej, czy kościół w Wancerzowie. Ponieważ pogoda była w kratkę tytułowe parasole przydały się w trakcie marszu. Meta rajdu zlokalizowana była w gościnnej Szkole Podstawowej w Witkowicach.

Na mecie na uczestników czekała ciepła kiełbasa. Po posiłku i zregenerowaniu sił uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach, m. in. konkurs plastyczny, konkurs wiedzy czy konkursy sprawnościowe.

Zapraszamy na kolejne rajdy i do zobaczenia na szlaku.