Sukcesy w konkursach plastycznych uczniów klas IV-VIII

I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastyczno - Informatycznym "Jesteśmy bezpieczni w sieci" w kategorii plakat zdobyła Lena Wawrzak z klasy V c. Wyróżnienie w tym konkursie zdobył Filip Dróżdż z klasy IV a. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 41 w Częstochowie.

I miejsce w V Powiatowym Konkursie Literacko - Plastycznym "Kapsuła czasu" w kategorii klas VI - VIII zdobyła Gabriela Litwinowicz z klasy VII b. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 38 w Częstochowie.

I miejsce w XXIII Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym na Kartkę Walentynkową w kategorii klas VI - VIII zdobyła Gabriela Litwinowicz z klasy VII b, w tym samym konkursie wyróżnienie otrzymała Weronika Boral z klasy VIII a. Organizatorem konkursu było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach.

I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Zimowy krajobraz" zdobyła Maria Stradomska z klasy VI a. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 26 w Częstochowie.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!