Niebieskie wypieki

Kwiecień jest wyjątkowym miesiącem dla osób z autyzmem, ich bliskich i opiekunów, ponieważ właśnie wtedy w szczególny sposób szerzy się świadomość w społeczeństwie na jego temat. Tradycyjnie kolorem autyzmu jest niebieski i właśnie ta barwa jest motywem przewodnim wielu inicjatyw poświęconych tej tematyce. Z okazji Miesiąca Świadomości Autyzmu po raz kolejny nauczyciele współorganizujący pracujący w naszej szkole przygotowali niebieskie wypieki, które można było nabyć za niewielką kwotę. Takie inicjatywy mają na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat dziecięcego autyzmu. Jest to doskonały sposób na zdobycie dodatkowych funduszy, które zostaną wykorzystane na dalsze akcje promujące zagadnienia autyzmu w szkole. Wypieki miały bardzo duże zainteresowanie wśród uczniów i grona pedagogicznego.