I Wiosenny Marsz na Orientację

13 kwietnia 2023 grupa uczniów pod opieką pani Agnieszki Rabendy-Luto i p. Sebastiana Panowicza wybrali się do pobliskiego Kiedrzyna, by wziąć udział w organizowanym przez PTTK "I Wiosennym Marszu na Orientację".

Do przejścia uczniowie mieli dwukilometrową trasę, w trakcie której musieli zdobywać kolejne punkty wskazane na otrzymanej mapie. Uczniowie dzięki temu doskonalili umiejętności orientacji w terenie i czytania map.

Nasi uczniowie: Adam Roczkowski, Stanisław Olszewski oraz Mikołaj Panek reprezentowali naszą szkołę w kategorii TD (dzieci do lat 13) zajmując III miejsce, pozostali uczestnicy, pod opieką przewodnika, przebyli trasę marszu  w ramach kategorii Pierwszy Krok.

Serdecznie gratulujemy Uczniom i zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego wędrowania.

Do zobaczenia na szlaku.