Ogromny sukces naszych nauczycieli.

Dnia 20 kwietnia 2024 roku reprezentacja naszej szkoły w składzie: dyrektor szkoły Jacek Włodyka, Andrzej Stankiewicz, Grzegorz Lewandowski oraz Szymon Dąbrowski wzięła udział w II edycji Turnieju Pracowników Oświaty, którego organizatorem byli: Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 oraz Szkoła Podstawowa nr 13.

Swoją obecnością podczas zawodów zaszczycili nas Krzysztof  Matyjaszczyk Prezydent Miasta Częstochowy oraz Rafał Piotrowski Naczelnik Wydziału Edukacji.

Turniej został rozegrany w trzech konkurencjach: piłce nożnej, badmintonie i tenisie stołowym. Nasza reprezentacja wzięła udział w dwóch z trzech konkurencji. Niestety nie udało się zebrać drużyny do turnieju piłki nożnej.

Jest nam bardzo miło poinformować, że panowie Grzegorz Lewandowski i Szymon Dąbrowski zajęli I miejsce w grze podwójnej w badmintona oraz III miejsce w tenisie stołowym. Pragniemy zaznaczyć, że w zawodach wzięło udział 39 par. Niestety, ale nasza druga para nie miała tyle szczęście i nie stanęła na podium. Najważniejsze jednak nie było zwycięstwo, a dobra zabawa i integracja środowiska związanego z częstochowską oświatą oraz promocja aktywnego, zdrowego stylu życia. Kolejny turniej miejmy nadzieję już za rok!