Konkurs w ramach projektu Erasmus+

UWAGA KONKURS!

Przypominamy, że w związku ze współpracą z krajami partnerskimi w ramach europejskiego projektu Erasmus "Przez sztukę do serca" nasza szkoła organizuje konkurs na najciekawszą/najładniejszą makietę ciekawego budynku, miejsca, obiektu, posągu, etc. , który jest charakterystycznym symbolem w jednym z krajów partnerskich (w nawiasach podane miasta z którymi współpracujemy): Łotwa (Madona), Portugalia ( Maia, koło Porto), Anglia (Sherborne), Hiszpania (Alicante) i Chorwacja (Duga Resa). Makieta powinna być wykonana z dowolnego materiału - mile widziane prace z materiałów podlegających recyklingowi/odpadów, resztek, etc. Na prace czekamy do 8 maja 2024 r. Najciekawsze makiety zostaną nagrodzone i będziemy mogli je podziwiać podczas festynu rodzinnego, który odbędzie się 11 czerwca. Wtedy nasza szkoła będzie gościć nauczycieli i uczniów ze wszystkich szkół partnerskich. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Koordynator Projektu,

Edyta Wójcik