Wyjście do teatru na przedstawienie pt. ,,Mała syrenka"

W dniu 26 kwietnia 2024 r. uczniowie klas I - III poszli do Klubu Politechnik na spektakl teatralny pt. „Mała Syrenka". Celem wyjścia było rozbudzenie zainteresowań sztuką teatralną, uwrażliwienie na główne przesłanie baśni oraz kształtowanie prawidłowych zachowań w miejscu publicznym. Przedstawienie ,,Mała Syrenka" było wzruszającą historią o małej mieszkance podwodnych głębin zakochanej w księciu. Prawdziwa podmorska muzyka, efekty świetlne, piękna scenografia, pozwoliła widzom przenieść się do fantastycznego świata głównej bohaterki. Uczniowie w sposób spontaniczny wyrażali swoje przeżycia i emocje, aktywnie uczestnicząc w przedstawieniu. Udział dzieci w spektaklu był nie tylko jedną z form realizacji podstawy programowej, ale także doskonałym żywym zajęciem wychowawczym.